User Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: User
ja: ユーザー

en: Other
ja: その他

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Redirect URL
ja: 転送先URL
