User Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
