User Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: edit
nl: bewerken

en: User
nl: Gebruiker

en: Other
nl: Andere

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
