User Lock (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Other
vi: Khác

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
