User Lock (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Other
fi: Muu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite
