User Lock (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
