User Lock (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: User
ta: பயனர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
