User Lock (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: edit
az: redaktə et

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Other
az: Digər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
