User Lock (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి
