User Lock (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Other
oc: Autre

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
