User Lock (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: edit
pt: editar

en: Label
pt: Rótulo

en: User
pt: Usuário

en: Other
pt: Outros

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Redirect URL
pt: URL para redirecionamento

en: Select User
pt: Selecionar Usuário

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
