User Lock (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: User
uk: Користувач

en: Other
uk: Інше

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: Select User
uk: Вибрати користувача

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
