User Lock (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Other
ar: آخر

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول
