User Lock (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Other
be: Іншыя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
