User Lock (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە
