User Lock (8.x-2.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: User
lt: Narys

en: Other
lt: Kiti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
