User Menu Avatar (User Image in Menu) (9.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Custom
da: Tilpasset

en: Square
da: Kvadrat
