User Menu Avatar (User Image in Menu) (9.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Square
lv: Kvadrāts
