User Online Status (8.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: User
es: Usuario

en: Online
es: Conectado

en: online
es: conectado

en: User Management
es: Gestión de usuario

en: Offline
es: Desconectado/a

en: About
es: Acerca de
