User Online Status (8.x-1.0-rc3) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Online
kn: ಆನ್‌ಲೈನ್ ಇದ್ದೇನೆ

en: Offline
kn: ಆಫ್‌ಲೈನ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: offline
kn: ಆಫ್‌ಲೈನ್
