User Online Status (8.x-1.0-rc3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: User
ru: Пользователь

en: Online
ru: В сети

en: online
ru: онлайн

en: Offline
ru: Не в сети

en: About
ru: Информация

en: offline
ru: выключено
