User Online Status (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Online
pl: Włączona

en: User Management
pl: Konfiguracja użytkowników

en: Offline
pl: Niedostępny

en: About
pl: O stronie
