User Online Status (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: User
uk: Користувач

en: Online
uk: В мережі

en: online
uk: онлайн

en: User Management
uk: Керування Користувачами

en: Online Status
uk: Мережний стан

en: Offline
uk: Не в мережі

en: About
uk: Про модуль

en: offline
uk: недоступне
