User Provisioning and Sync (8.x-1.10) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།
