User Provisioning and Sync (8.x-1.10) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Overview
pl: Przegląd

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Phone
pl: Telefon

en: Query
pl: Zapytanie

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Validate OTP
pl: Sprawdź OTP

en: Resend OTP
pl: Wyślij ponownie OTP

en: Register/Login
pl: Zarejestruj się/Zaloguj
