User Provisioning and Sync (8.x-1.10) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Filter
ta: வடிகட்டி
