User Provisioning and Sync (8.x-1.11) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: Filter
ku: پاڵێو
