User Provisioning and Sync (8.x-1.11) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Overview
uk: Огляд

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Filter
uk: Фільтр

en: Phone
uk: Телефон

en: Query
uk: Запит

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Provision
uk: Забезпечувати продовольством

en: Clear logs
uk: Очистити журнали
