User Provisioning and Sync (8.x-1.11) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Overview
ur: جائزہ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Back
ur: واپس

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Filter
ur: فلٹر

en: Mapping
ur: میپنگ
