User Provisioning and Sync (8.x-1.12) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Filter
or: ଛାଣକ
