User Provisioning and Sync (8.x-1.13) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Value
af: Waarde

en: Confirm
af: Bevestig

en: Description
af: Beskrywing

en: Overview
af: Oorsig

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: Save
af: Stoor

en: Allowed
af: Toegelaat

en: Filter
af: Filtreer
