User Provisioning and Sync (8.x-1.13) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Value
fr: Valeur

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Back
fr: Précédent

en: Save
fr: Enregistrer

en: Email
fr: Courriel

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Allowed
fr: Autorisé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Phone
fr: Téléphone

en: Query
fr: Requête

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Mapping
fr: Correspondance

en: Delete Users
fr: Supprimer des utilisateurs

en: Note:
fr: À noter :

en: Attribute Name
fr: Nom d'attribut
