User Provisioning and Sync (8.x-1.13) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Back
hy: Հետ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Filter
hy: Ֆիլտր
