User Provisioning and Sync (8.x-1.13) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Value
mr: किंमत

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल

en: Filter
mr: गाळणी

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
