User Provisioning and Sync (8.x-1.14) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Description
ast: Descripción

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Date
ast: Data

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Operation
ast: Operación
