User Provisioning and Sync (8.x-1.14) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Date
ka: თარიღი

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Allowed
ka: დაშვებულია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
