User Provisioning and Sync (8.x-1.14) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Description
pt: Descrição

en: Overview
pt: Visão geral

en: Date
pt: Data

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Configurações

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Back
pt: Voltar

en: Save
pt: Salvar

en: Save Settings
pt: Salvar Configurações

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Allowed
pt: Permitido

en: Phone
pt: Telefone

en: Configuration
pt: Configurações

en: Operation
pt: Operação

en: Query
pt: Consulta

en: Mapping
pt: Mapeamento

en: Add more
pt: Adicionar mais

en: Create user
pt: Criar usuário
