User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: List
bg: Списък

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Description
bg: Описание

en: Overview
bg: Обзор

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Email
bg: Е-поща

en: Create
bg: Създаване

en: Page
bg: Страница

en: Phone
bg: Телефон

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Operation
bg: Действие

en: Apply
bg: Търси

en: Read
bg: Прочетени
