User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
