User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Username
bs: Korisničko ime

en: List
bs: Izlistaj

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Description
bs: Opis

en: Overview
bs: Pregled

en: Date
bs: Datum

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Query
bs: Upit

en: Apply
bs: Primjeni
