User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to cy translation catalogue (28 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: List
cy: Rhestr

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Overview
cy: Arolwg

en: Date
cy: Dyddiad

en: Reset
cy: Ailosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Create
cy: Creu

en: Page
cy: Tudalen

en: Phone
cy: ffôn

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Query
cy: Ymholiad

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
