User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Username
da: Brugernavn

en: List
da: Vis

en: Confirm
da: Bekræft

en: Description
da: Beskrivelse

en: Overview
da: Overblik

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Email
da: E-mail

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Create
da: Opret

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Page
da: Side

en: Allowed
da: Tilladt

en: Success
da: Succes

en: Phone
da: Telefon

en: Desc
da: Faldende

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Operation
da: Handling

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Query
da: Forespørgsel

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Apply
da: Udfør

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Mapping
da: Kobling

en: Offset
da: Forskydning

en: Add more
da: Tilføj mere

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
