User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: List
el: Λίστα

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Create
el: Δημιουργία

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Page
el: Σελίδα

en: Success
el: Επιτυχία

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Desc
el: Φθί

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Query
el: Ερώτημα

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Page 2
el: Σελίδα 2
