User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: List
eo: Listo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Description
eo: Priskribo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Create
eo: Kreu

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Operation
eo: Operacio

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Mapping
eo: Mapigo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
