User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: List
gl: Lista

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Description
gl: Descrición

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Create
gl: Crear

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Page
gl: Páxina

en: Allowed
gl: Permitido

en: Phone
gl: Teléfono

en: Configuration
gl: Configuración

en: Operation
gl: Operación

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Query
gl: Consulta

en: Failed
gl: Fallo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
