User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: List
gu: સૂચિ

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Create
gu: બનાવો

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Mapping
gu: મેપિંગ
