User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Date
ht: Dat

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
