User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: List
hu: Lista

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Description
hu: Leírás

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Email
hu: E-mail

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Create
hu: Létrehozás

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Page
hu: Oldal

en: Allowed
hu: Engedélyezve

en: Success
hu: Sikeres

en: Phone
hu: Telefon

en: Desc
hu: Csökk

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Operation
hu: Művelet

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Add more
hu: Hozzáadás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Page 2
hu: 2. oldal
