User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: List
is: Listi

en: Confirm
is: Staðfesta

en: Description
is: Lýsing

en: Overview
is: Yfirlit

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Export
is: Flytja út

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Email
is: Netfang

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Create
is: Stofna

en: Page
is: Síða

en: Allowed
is: Leyft

en: Phone
is: Sími

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
