User Provisioning and Sync (8.x-1.16) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: List
jv: Daftar

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Create
jv: Gawé

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Operation
jv: Operasi

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
